SCOUTINGGROEP

DE HAVIK

Havik email-adres: info@de-havik.nl
Havikstam email-adres: havikstam@de-havik.nl
Verkennerleiding email-adres: verkennerleiding@de-havik.nl

Leden bereikbaar via e-mail:


Carolijn Boonstra Teamleider Bevers / Stam c.r.m.boonstra@student.rug.nl
Jelto Fokkens Secretariaat jeltofokkens@hetnet.nl
Rick van den Hende Stamlid rickvdhende@hotmail.com
Joni Hut Scoutsleiding joni@de-havik.nl
Harry Jager Scoutsleiding harry@de-havik.nl
Martin Kuiper Reelid m.kuiper@home.nl
Marco Lanenga Teamleider Scouts marco@de-havik.nl
Lin le Roux Welpenleiding linleroux@hotmail.com
Thijs le Roux Scoutsleiding thijs@de-havik.nl
Alex Leseman Stamlid alexleseman@yahoo.com
Martijn Leseman Reelid martijn_leseman@hotmail.com
Wilfred Leseman Reelid wleseman@ons.nl
John van Loenen Aktieman johnvanloenen@hotmail.com
Jarno Pijnaker Explorer-begeleiding / Stam pijnakerj@avebe.com
Edzard Pont Barman (Stam) edzardpont28@hotmail.com
Jan-Jacob Schotsman Teamleider Explorer / Stamlid b.j.schotsman@12move.nl
Leo Schotsman Stamlid leo.schotsman@wanadoo.nl
Marieke Smegen Reelid phantommask@yahoo.com
Frank Terpstra Scoutsleiding / Stamlid stamvoorzitter@frankterpstra.com
Rinske Tiel Beverleiding rinsketiel@wishmail.net
Anoek van der Vinne Teamleider Welpen anoek@for-president.com
Gert-Jan Walgemoed Penningmeester gert-jan.walgemoed@usa.net
Sjoerd-Jan Wiarda Reelid Sjoerd-Jan.Wiarda@nokia.com
Piet Wieringa Gebouwbeheerder p.wieringa@philips.com
Jacques de Wit Reelid sjaak.de.wit@wxs.nl
Norbert de Wit Groepsbegeleider / Stam norbert.de.wit@freeler.nl
Maarten de Wolf Stamlid maartendewolf@hotmail.com


Sta je niet of verkeerd in deze lijst..?
Stuur dan een email naar: Havik@scoutnet.nl


Laatst bijgewerkt: 10 maart 2003
door Marco Lanenga